strona głónamapa stronykontakt

Książki Najwyższej Mistrzyni Ching Hai

By podnieść nasze dusze i dostarczyć inspiracji naszemu codziennemu życiu, książki napisane przez Najwyższą Mistrzynię Ching Hai przetłumaczone zostały na wiele języków (zobacz poniżej). Publikacje te można nabyć poprzez ośrodki lokalne albo w głównym centrum na Formozie (P.O.Box 9, Hsihu, Miaoli, Formoza, R.O.C.). Dostępny jest także bogaty zbiór wykładów i rozmów Mistrzyni zarejestrowanych na kasetach magnetofonowych, taśmach wideo i płytach DVD, jak również pojedyncze Jej fotografie różnych rozmiarów. Bezcennym źródłem informacji a także inspiracji jest magazyn News Najwyższej Mistrzyni Ching Hai tłumaczony na ponad dziesięć języków: angielski, chiński, tajski, francuski, niemiecki, hiszpański, koreański, portugalski, indonezyjski, japoński i aulacki (wietnamski).

Sięgnięcie po jedną z książek Mistrzyni pośrodku dnia pełnego zajęć może być ratunkiem! Jej słowa w jasny sposób przypominają nam naszą własną prawdziwą Naturę. Zarówno wtedy, gdy czytamy Jej wykłady na tematy związane z duchowością (z serii "Klucz do natychmiastowego oświecenia"), głęboko współczującą poezję ("Ciche łzy"), albo historyjki zawierające przesłania ("Mistrzyni opowiada historie"), zawsze pojawiają się przed nami klejnoty mądrości. Niektórzy inicjowani wykorzystują książki takie jak Aforyzmy szukając w nich porady - zadając pytanie otwierają jakąś stronę i znajdują słowa Mistrzyni adekwatne do danej sytuacji.

Przykładowa książeczka "Klucz do natychmiastowego oświecenia" została przetłumaczona na około 40 języków i szeroko rozpowszechniona. Obecnie jest dostępna w następujących językach: angielskim, chińskim, aulackim (wietnamskim), hiszpańskim, portugalskim, francuskim, niemieckim, holenderskim, włoskim, greckim, polskim, węgierskim, bułgarskim, rumuńskim, chorwackim, czeskim, słowackim, słoweńskim, szwedzkim, fińskim, norweskim, rosyjskim, ukraińskim, arabskim, hebrajskim, tureckim, zuluskim, koreańskim, japońskim, tajskim, indonezyjskim, mongolskim, hindi, nepalskim, bengali, birmańskim, kambodżańskim, filipińskim i tybetańskim.

By otrzymać książki, kasety magnetofonowe, taśmy wideo, płyty DVD i in., skontaktuj się z twoim lokalnym ośrodkiem albo osobą kontaktową. Wystawy organizowane podczas odosobnień są także doskonałym miejscem, by zapoznać się z książkami, taśmami, zdjęciami, obrazami i biżuterią Mistrzyni. Ponadto, w wielu numerach magazynu News znajdują się informacje o najnowszych wydaniach książek, taśm i płyt. Wszystkie publikacje są w cenie zbliżonej do kosztów własnych ich wydania. Jeśli to konieczne, możesz je zamówić bezpośrednio w ośrodku głównym na Formozie; na życzenie dostępny jest także szczegółowy katalog.

W języku polskim ukazały się:

- Przyszłam, aby was zabrać do Domu.
- Klucz do natychmiastowego oświecenia. Książeczka przykładowa.
- Klucz do natychmiastowego oświecenia. Wykłady T.1-2.
- Klucz do natychmiastowego oświecenia. Pytania i odpowiedzi.

W języku angielskim ukazały się:

I Have Come To Take You Home (new edition)

The Key of Immediate Enlightenment: Lectures (books 1~5)

The Key of Immediate Enlightenment: Questions and Answers

Special Edition : 7-day retreat in 1992

Special Edition : 1993 World Lecture Tour (6 volumes)

Special Edition : 1999 European Lecture Tour (God's Direct Contact - The Way To Reach Peace)

Aphorisms

Coloring Our Lives

Secrets To Effortless Spiritual Practice

Master Tells Stories

God Takes Care Of Everything

Your Halo is Too Tight - Humor (CD included)

Traces of a Previous Life

Silent Tears (1 volume)

Wu Tzu Poems

The Dream of a Butterfly

Pebbles and Gold

The Lost Memories

The Collection of the Art Creations by The Supreme Master

Save Earth Recipe Book (Supreme Master Television DVD included)

The Dogs in My Life

The Birds in My Life

The Noble Wilds

 

Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce