strona głónamapa stronykontakt

The Noble Wilds (Szlachetne dzikie zwierzęta)

w jęz. angielskim, 472 s., oprawa twarda


Inaugurując obiecujący Złoty Rok 5 (2008), Najwyższa Mistrzyni Ching Hai podarowała światu "Szlachetne dzikie zwierzęta". Ten ilustrowany dziennik odkryć, jakich dokonywała Mistrzyni chodząc brzegiem jeziora, zawierający strony osobiście przez Nią opracowane i zilustrowane wykonanymi przez Nią zdjęciami, jest zdumiewającą kombinacją poetyckiej ekspresji i zapierających dech zdjęć majestatycznej natury i dzikiej przyrody, co czyni tę książkę wspaniałym dziełem sztuki!

Ta książka odsłania przed czytelnikiem wiele tajemnic, dzięki czemu lepiej rozumiemy naszych drogich zwierzęcych współmieszkańców, którzy zamieszkują ogrom natury. Ich szlachetny duch i miłość są niezrównane i wieczne. Autorka pisze w swojej książce:

"To dla mnie zaszczyt, że mogę pokazać światu to wszystko. Nie poszukiwałam tej wiedzy. Po prostu przyszła do mnie sama jako więź przyjaźni pogłębionej między dzikimi zwierzętami a mną. Odkąd poznałam niektóre z tych zwierząt, wiedza o innych gatunkach także stała się dostępna. A odkąd wiemy choćby tę odrobinę co wiem ja, nigdy nie będziemy patrzeć na zwierzęta tak samo jak przedtem".

Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce