strona głónamapa stronykontakt

The Birds in My Life (Ptaki w moim życiu)

w jęz. angielskim,300s., oprawa twarda

 

Po książce "Psy w moim życiu" Najwyższa Mistrzyni Ching Hai napisała kolejną, zatytułowaną "Ptaki w moim życiu", dedykując ją dwudziestu trzem ukochanym skrzydlatym mieszkańcom Jej domu. W tej pięknie ilustrowanej książce, każde z tych stworzeń ozdobionych piórami zostało z czułością opisane przez Mistrzynię w formie szczególnej biografii uzupełnionej zdjęciami z życia codziennego ptaków i wstawkami z tym, co "ptaki mówią".

Każdy z tych pięknych ptaków pochodzi z innego miejsca i ma interesującą i unikalną osobowość. Niektóre z ich historii poruszą was do łez, podczas gdy inne mogą wywołać uśmiech. Ich rezolutne zachowania dostarczyły Mistrzyni dużo radości i śmiechu. Wewnątrz tych drobnych stworzeń ukryte są wysoko rozwinięte i kochające dusze. Mistrzyni powiedziała, że Ona często była poruszona wypowiedziami i działaniami Jej ptaków, a nawet była przez nie inspirowana. Mistrzyni ma nadzieję, że my wszyscy zrozumiemy inne żywe istoty takie jak ptaki, i będziemy je kochać oraz szanować jako równe nam samym.

Dzięki tym książkom zrozumiecie, jak głębokie są uczucia naszych zwierzęcych przyjaciół i jak inteligentni oni mogą być. Są całkowicie lojalni wobec partnerów, przyjaciół i ludzkich opiekunów. Mogą być bardzo wrażliwi i czuli w wyrażaniu swojej miłości, a kiedy tracą ukochanego, przepełnia je taki sam smutek jak u ludzi. Dlatego Mistrzyni Ching Hai mówi: "Jeżeli ludzie kochaliby się nawzajem w takim stopniu, pokój i szczęście byłyby z nami na wieki".

Te trzysta stron wspaniałych zdjęć i historii poprowadzi was przez świat, w którym żyją piękne ptaki i pomoże wam zrozumieć ich życie, ich głębokie uczucia i myśli.

Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce