strona głónamapa stronykontakt

Lampy

Lampy dostępne w sklepach przeważnie mają zwyczajne geometryczne kształty i są produkowane masowo. Zakup pięknej, ręcznie wykonanej, artystycznej lampy nie jest rzeczą łatwą. Jeden z asystentów Najwyższej Mistrzyni Ching Hai zasugerował kiedyś, że Mistrzyni mogłaby zaprojektować kilka lamp, a posłaniec Quan Yin będący dobrym stolarzem mógłby pomóc je wykonać.

Najwyższa Mistrzyni Ching Hai zgodziła się i zaprojektowała na papierze wiele lamp objaśniając szczegóły posłańcowi Quan Yin. Dzięki wspólnemu wysiłkowi Mistrzyni i Jej uczniów powstało wiele eleganckich i unikalnych lamp z wiszącymi chińskimi węzłami. Mistrzyni zaprojektowała serie lamp stołowych, wiszących, kinkietów i lamp wolno stojących. Mistrzyni nazwała te lampy Lampami Długowieczności, symbolizującymi Wieczne Światło. Jej lampy rozświetlają ten świat nieskończonym światłem wszechświata i wzniecają uczucie niebiańskiej błogości w ludzkich sercach, które trwać będzie w nieskończoność.

Każda lampa to unikalne artystyczne dzieło sztuki. Każda lampa jest wykonana ręcznie w taki sposób, by najlepiej wyeksponować cechy materiałów z jakich została wykonana. We wszystkich projektach w pomysłowy sposób wkomponowano żarówki energooszczędne lub LED, aby mogły świecić w swojej własnej cudownej formie. I oczywiście, Mistrzyni nadaje każdej lampie specjalne znaczenie i nieskończoną miłość.

Obecnie w naszym sklepie internetowym

http://www.thecelestialshop.com/lamp.html

dostępne są:

Wyruszanie w podróż (Embarking)

Niebiański deszcz (Heavenly Rain)

Ochłoda (Cooling)

Wieczność (Eternity)

Zadowolenie (Contentment)

Światło księżyca (Moon Light)

Doskonałość (Perfection)

Najlepsze spełnienie (The Best Fulfillment)

Energia życiowa (Vitality)

Pełna satysfakcja (Complete Satisfaction)

Miłość (Love)

Oświecenie (Enlightenment)

Gaszenie ognia (Fire Extinguishing)

Góra i rzeka (Mountain and River)

Światło słońca (Sunlight)

Miecz mądrości (Wisdom Sword)

 

Więcej lamp można obejrzeć w galerii lamp na stronie:

http://www.godsdirectcontact.com/art/lamp/

Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce