strona głónamapa stronykontakt

Evelyn Levy Torrence i Steve Torrence

Evelyn Levy Torrence i Steve Torrence

Wibracja pokarmu

Opracowane na podstawie programu przygotowanego przez Supreme Master Television,

wyemitowanego w cyklu Między Mistrzem a uczniami:29.11.2009 r.


Brazylijka Evelyn Levy zastanawiała się nad wartością swojego życia. W odpowiedzi na swoje modlitwy otrzymała wewnętrzną wiadomość, by bez pieniędzy pojechać do Machu Picchu w Peru. W czasie tej podróży Evelyn przez 5 dni nie przyjmowała jedzenia i doświadczyła odczucia zmian w ciele, rozszerzonej świadomości i duchowości.

Po powrocie do Brazylii jej świadomość innego wymiaru nadal rosła. Doszła do wniosku, że możliwe jest życie światłem, wspomagane wodą i powietrzem: „Zaczęłam uczyć się, jak wibrować z różnymi częstotliwościami i zaczęłam dostrzegać inne sposoby życia jako inną rzeczywistość".

Evelyn przeprowadziła się na Florydę i poślubiła Steve'a Torrence'a, i oboje zdecydowali się żyć bez jedzenia.

Według Steve'a ciało ludzkie początkowo nie było stworzone do pobierania pokarmu. Rodzaj ludzki zaczął jeść dla przyjemności i wtedy nasze ciało zostało zmuszone do wykształcenia systemu trawiennego. Steve wierzy, że uzyskiwanie substancji odżywczych z pożywienia nie pozwala naszym ciałom funkcjonować na najwyższym poziomie swych możliwości.

Steve uważa, że musimy traktować każdą substancję jako wibrującą energię. Wibracje, które mogą zostać przekształcone w energię dla naszego ciała, są poza widocznym dla nas pasmem. Dalej zauważa, że świadomość rodzaju ludzkiego ma wyższą częstotliwość niż jedzenie. Gdy spożywamy jedzenie, przyjmujemy niższą częstotliwość, co ściąga w dół nasz wzór wibracji.

Steve przyznaje, że człowiek może nadal przyjmować jedzenie i trenować swoją świadomość, aby „zneutralizować te energie". Są sposoby, w jaki możemy poprawić nasz wzór wibracyjny. Na przykład lepiej jest jeść jedzenie, które ma wyższy poziom energii, jak surowe owoce, warzywa i płyny. Należy unikać wszelkiego mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, ponieważ mają ekstremalnie niskie wibracje. Kluczowe znaczenie ma medytacja, jak również utrzymywanie spokojnych relacji z rodziną i przyjaciółmi. Trzeba mieć silne połączenie pomiędzy ciałem i umysłem, i słuchać sygnałów ciała.

Jak system trawienny, który ma za zadanie rozkładanie roślin i płynów, może nagle przestawić się na przyjmowanie pożywienia z powietrza i światła? Steve wyjaśnia: Prana, która jest falami o bardzo wysokiej częstotliwości (wyższej niż światło widzialne) jest tym, czego ciało miało używać, aby się utrzymać. By odbierać ten typ energii, nasz mózg ma bardzo potężne receptory energii, które znamy jako gruczoły dokrewne. Trzy najważniejsze w tej funkcji to podwzgórze, przysadka i najmniej znany - szyszynka.

Powód, dla którego Evelyn i Steve wolą życie bez jedzenia, jest prosty. Jedzenie uszkadza ciało i skraca długość naszego życia z powodu chorób i starzenia się. Jedzenie jest nawykową przyjemnością, która początkowo nie była potrzebna. Po odstawieniu jedzenia, Evelyn i Steve cieszą się lepszym zdrowiem, większą energią i świadomością.

więcej w pliku do pobrania

Evelyn Levy
Steve Torrence
Evelyn i Steve Torrence - plik do pobrania
Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce