strona głónamapa stronykontakt

Jericho Sunfire

Jericho Sunfire

Wywiad przeprowadzony przez Supreme Master Television,

wyemitowany w cyklu Między Mistrzem a uczniami: 23.08., 30.08., 06.09., 13.09.2009 r.

+ wyemitowany w cyklu Między Mistrzem a uczniami: 10., 17., 24.01.2010 r.


Jericho Sunfire był zawodowym graczem rugby, grał w Oldham Rugby League Football Club i w London Crusaders w Wielkiej Brytanii.

Po latach bycia frutarianinem, liquidarianinem i waterianinem, skłonił się ku bretarianizmowi. Wyjaśnia, że bycie wolnym od jedzenia pomaga nam rozwijać i odkrywać nasze wewnętrzne Ja. Aby pomóc sobie w swoim rozwoju, zdecydował się przybrać imię „Jericho Sunfire". „Jericho Sunfire - to niezniszczalna, nie do zatrzymania siła natury, którą, jak czułem, koniecznie musiałem rozwinąć na nowym etapie mojego życia". Żyjąc bez jedzenia, Jerycho wierzy, że swój pokarm dostaje ze światła słonecznego, z powietrza, z ulubionej muzyki i miłosnego stanu emocji.

Supreme Master Television - Znamy z fizyki kwantowej iluzję fizyczności i znamy także transcendentny dźwięk i transcendentne światło. Czy możesz powiedzieć, co jest źródłem energii czy czymkolwiek, co cię podtrzymuje?

J.S. - Wierzę, że jestem tu, by pokazać, że to nie wymaga wielkiej wiedzy. Wierzę, na mój własny prosty sposób, że światło słoneczne jest bardzo ważne, nie w taki sposób, że musielibyście pozostawać na zewnątrz, na słońcu, co do minuty przez cały dzień, aż zajdzie, bo szczerze w to nie wierzę. Wierzę, że jest czas, kiedy słońce nie jest zdrowe. Ale jest światło w powietrzu. Tak jak my teraz jesteśmy w cieniu, ale nadal jest światło, nadal jest energia, która rezonuje ze mną - istotą, którą pierwotnie jestem, i tym się karmię. Faktycznie, są momenty, kiedy czuję się taki lekki, że jestem częścią powietrza, częścią wiatru. Czasem prawie widzę siebie unoszącego się w powietrzu. Kocham moją muzykę. Zawsze mam ze sobą moje MP3 i kiedy trenuję, słucham muzyki. Muzyka jest ze mną przez wszystkie trudne chwile na tej planecie. Jak wygodne jedzenie, moja muzyka była moim partnerem, więc na pewno karmię się dźwiękiem, jestem tego pewny. Chodzi tylko o zmianę waszego stanu emocjonalnego, a według mnie dźwięk robi to bardzo skutecznie. Utrzymujecie się w pozytywnym, szczerym, kochającym, wspierającym stanie emocjonalnym, a następnie przecinacie wszelkie emocjonalne przywiązanie do jedzenia, wody, czegokolwiek, po prostu zmieniając swój stan emocjonalny na stałe... Ciało dostaje wszystko ze swojego otoczenia. Produkuje wszystko, jeśli otrzyma taką szansę, będzie produkować wszystko, czego potrzebuje - to jest moja teoria, osobista teoria. Jeśli będzie miało szansę, wszystko, czego potrzebuje weźmie ze środowiska, więc nie musimy produkować sztucznych środków spożywczych i nabywać nawyku jedzenia, zależności emocjonalnej. Moje ciało zajmuje się sprawami technicznymi. Moją pracą jest po prostu żyć i być przykładem, być szczęśliwym...


Pełen tekst wywiadu przeprowadzonego z Jericho Sunfire przez Supreme Master Television - w pliku do pobrania

Jericho Sunfire - plik do pobrania
Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce