strona głónamapa stronykontakt

Celestial Clothes Fashion Album


w jęz. angielskim, 85 s. , wymiary 18.8 x 25.9 x 1.4 cm , twarda oprawa


To nie jest tylko album piękna. Fotografie uzupełnione zostały opisami każdego wzoru i stylu, dzięki czemu publikacja ta jest interesująca także dla ekspertów ds. mody.

Najwyższa Mistrzyni Ching Hai nigdy nie otrzymała formalnego wykształcenia w projektowaniu ubiorów, a mimo to demonstruje bardzo oryginalne użycie zasad projektowania, swobodnie eksplorując świat eleganckiego stylu. Poprzez swoje kolekcje Mistrzyni nie tylko upiększa fizyczny świat, ale także pomaga dostarczyć wiadomości z nieba, dzieląc się ze światem prawdziwą przyjemnością jaką wnoszą jej wyjątkowe kreacje.

W tym wspaniałym pamiątkowym albumie zamieszczone zostały cenne fotografie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w strojach z Jej własnej kolekcji, prezentując tym samym sposób ich noszenia w jak najlepszej formie. Objaśnienia w języku angielskim i chińskim opisują poszczególne projekty i style, i są uzupełnione przez kolorowe fotografie próbek tkanin, co dają lepsze wyobrażenie ponadczasowych twórczych idei Mistrzyni i sztuki kreacji oryginalnych strojów.

Ta książka warta jest miana skarbu. The S.M. Celestial Clothes Company zaprasza do obejrzenia tego „obrazkowego pokazu mody niebiańskich strojów".

By otrzymać więcej informacji, skontaktujcie się z S.M. Celestial Clothes Company's Beauty Hotline pod nr tel. 886-2-87910860, lub odwiedźcie strony: http://www.celestialamerica.com oraz http://www.smcelestial.org.

Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce