strona głónamapa stronykontakt

Archiwum: Supreme Master Television

Supreme Master Television

międzynarodowa pozytywna telewizja

nadaje na 14  platformach satelitarnych na całym globie

 

Całodobowy kanał telewizyjny emitujący wyłącznie programy pozytywne - Supreme Master Television - rozszerzył swoje nadawanie na cały świat na 10 dodatkowych platformach satelitarnych. Jest to historyczny moment w rozwoju tej telewizji. Począwszy od 16 listopada 2007r. ta niekodowana bezpłatna 24-godzinna stacja nadająca budujące wiadomości i inspirujące programy, dociera do kolejnych setek milionów domów na wszystkich kontynentach. W Polsce dostępna jest poprzez satelity: Hotbird 8, Eurobird 1, Astra 1.

Dzięki wygodnemu dostępowi poprzez satelity, widzowie na całym świecie mogą za darmo oglądać bogaty zestaw ciekawych programów Supreme Master Television. Obecnie programy nadawane są w ponad 40 językach, z napisami w ponad 30 językach.

Po pierwszym, przełomowym roku, Supreme Master Television kontynuuje nadawanie pozytywnych programów, oferując widzom nowy sposób spojrzenia na telewizję - w czysto pozytywnym świetle. Dzięki relacjom na żywo z wydarzeń promujących pokój, wywiadom z prezydentami, gwiazdami i zwyczajnymi ludźmi wyrażającymi pragnienie pokoju, dzięki programom ukazującym piękno wszystkich narodów i kultur, Supreme Master Television jest mostem łączącym narody we wzajemnym zrozumieniu.

Wiadomości podawane przez Supreme Master Television można znaleźć w największych światowych tytułach prasowych takich jak Time, USA Today, The Guardian, Frankfurter Allgemeine, Le Monde i w wielu innych.

Burmistrz Los Angeles, Antonio R. Villaraigosa, powiedział: Supreme Master Television oferuje alternatywę, która ma perspektywy na przyszłość... popiera programy pokoju i braterskiej pomocy... wasza stacja pokazuje przykłady współczucia i miłości... Supreme Master Television przypomina nam o tym, że należymy do jednego rodzaju ludzkiego i razem powinniśmy angażować się w budowę lepszego świata dla nas i dla naszych dzieci".

Supreme Master Television nadaje programy, które lansują nowoczesny styl życia - ekologiczny, zdrowy i pełen współczucia. Wielobarwna paleta podnoszących programów zawiera całą gamę ich rodzajów, od rozrywki i filmu po wiadomości i programy dokumentalne, publicystyczne i kulturalne. Ta różnorodna oferta jest stale wzbogacana nowymi, bogatymi w treści programami.

W studio znajdującym się w Los Angeles ta wiadomość została przyjęta z wielką radością. Lily Able, dyrektor programowy, powiedziała: To inspirujące, że istnieje tak ogromne poparcie dla budujących wiadomości i programów. Widzowie na całym świecie z niecierpliwością oczekiwali nadawania w ich krajach Supreme Master Television poprzez satelity. Jesteśmy bardzo zadowoleni i zaszczyceni wnosząc pozytywną telewizję do wszystkich kultur na całym świecie.

SMTV jest także łatwo dostępna na całym świecie nieprzerwanie w internecie na: www.SupremeMasterTV.com.


Aktualne cykle programów w Supreme Master Television:

Godne uwagi wiadomości podają podnoszące na duchu informacje z całego świata, eksponujące dobre czyny oraz poszerzające świadomość z zakresu ważnych problemów społecznych.

Słowa Mądrości to wykłady Najwyższej Mistrzyni Ching Hai, znanej w świecie ze swej działalności humanitarnej, będącej szanowanym nauczycielem duchowym i znakomitym twórcą. Jej słowa inspirują iuszlachetniają życie widzów.

Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce