strona głónamapa stronykontakt

1999-05-11 * Warszawa * Wspólnie możemy zmienić przeznaczenie

11 maja 1999 r. Warszawa

video 657

Wspólnie możemy zmienić przeznaczenie

Jestem bardzo szczęśliwa, że po raz pierwszy przyjechałam do waszego kraju -ponieważ dużo razy, od wielu lat byłam zapraszana tutaj, ale nigdy nie udało mi się przyjechać. Tak więc tym razem Bóg nas pobłogosławił, abym mogła tutaj przybyć. Podziękowałam Mu gorąco. Wasz kraj jest ziemią świętą i czuję się tutaj bardzo błogosławiona. Jako że jeden z największych ludzi na tej planecie urodził się w Polsce. Wiecie o kim mówię. Jego Świątobliwość, Papież. I dziękujmy za to Bogu. Poprzez nieustanne poświęcanie się Jego Świątobliwości, oraz Jego wielką życzliwość, cały świat może uczyć się, jak rozpowszechniać na Ziemi Miłość Boską. Chociaż wiemy, jak żyć po Bożemu, potrzebne są nam takie wzory, jak przykład Jego Świątobliwości. Niedługo pojadę do Rzymu i jeśli będę miała zaszczyt Go zobaczyć, pozdrowię Go od was. Może jednak będzie zbyt zajęty.
(...)
W Biblii Jezus powiedział, że w domu Ojca znajduje się wiele komnat. Odkryłam, poprzez własne doświadczenia, że to, czego nauczał Jezus jest zupełną prawdą. Oczywiście, iż nigdy nie wątpimy w słowa wielkiego Mistrza, takiego jak Jezus, ale będzie lepiej, jeśli sami doświadczymy tego o czym mówił. Wiele komnat, o których powiedział nam Pan, oznacza wiele poziomów hierarchii tego Królestwa. A dzięki błogosławieństwu Boga mogłam przez nie podróżować i odkryć, że te komnaty także zawierają w sobie inne komnaty. A kiedy odkryłam już to wszystko, Bóg nakazał mi, bym podzieliła się tym ze światem. Dzięki Łasce Boga odkryłam, że te różne komnaty, czy różne poziomy świadomości, czy różne poziomy wszechświata istnieją równolegle. I dlatego mamy możliwość wyboru takiej, lub innej sytuacji - niższego poziomu dziania się lub wyższego poziomu dziania się zdarzenia, a zdarzają się one równocześnie. Więc jak to zrobić? Tak, istnieje sposób aby móc wybrać. Gdyż jest wiele komnat w domu naszego Ojca i On nam daje wolną wolę, by wybrać tę sytuację, która jest dla nas najlepsza. Kiedy 2000 lat temu Jezus przybył na tę planetę, przyniósł nam bardzo cenną metodę, która umożliwia uzyskanie bezpośredniego kontaktu z Królestwem Bożym, które jest w nas. Ten święty sposób, ta cenna metoda jest przekazywana od pokoleń i rozprowadzana za pomocą różnych kanałów po całym świecie, abyśmy mogli wrócić do domu, tam skąd pochodzimy, powrócić do Boga. Kiedy poznamy tę tajemną metodę, będziemy mogli poznać Boga, poznać Go natychmiast - i już zawsze będziemy Go znać, codziennie; już nigdy nie stracimy Go z oczu. Dlatego w Biblii powiedziano: Słuchajcie! Oto Królestwo Boże jest w zasięgu ręki. Królestwo Boże jest w tobie i Duch Święty zamieszkuje w tobie, gdyż jesteś świątynią Boga. Jezus także powiedział nam, że wszyscy jesteśmy na równi dziećmi Boga. Powiedział też, że cokolwiek On potrafi zrobić, my potrafimy także to zrobić. Bóg powiedział, że stworzył ludzkość na Swoje podobieństwo, a to znaczy, że stanowimy część Boga, że mamy takie same cechy jak Bóg.

Więc z jakiego powodu musimy tak bardzo cierpieć, jeśli jesteśmy dziećmi Boga? Są dwa powody. Po pierwsze: zapomnieliśmy jak uzyskać połączenie z tym Królestwem Bożym, zapomnieliśmy jak żyć w tym Królestwie Bożym w nas. Po drugie: nawet jeśli wiemy, jak uzyskać połączenie z Królestwem Bożym, czy skontaktować się z Bogiem, wciąż są bracia i siostry, którzy nie pamiętają o tym, zapomnieli o tym i sprawiają ból oraz cierpienie nam i innym ludziom. Ręce, które ukrzyżowały naszego Pana-Jezusa. Ponieważ Jezus się poświęcił, mamy drogę powrotną do Królestwa Bożego - jeśli tylko pamiętamy gdzie ona jest, albo jeśli znamy kogoś ją pamiętającego, czy kogoś kto odkrył tą drogę poprzez kogoś, lub dzięki linii przekazu. Linia przekazu czasami pozostaje ukryta; nieraz jak rzeka znika pod ziemią. Innym razem znowu wyłania się gdzieś indziej - i musimy wiedzieć, gdzie znaleźć tę rzekę, gdy znowu się wyłoni. Rzeka nie zawsze wyłania się tam, gdzie jej oczekujemy. Wiemy, że wielokrotnie rzeka niespodziewanie gdzieś znika i potem znowu się gdzieś pojawia. Podobnie jak rzeka, moc Boga, przekaz istniejący od starożytnych czasów - wyłania się to tu, to tam, w różnych okresach dziejów. (...)

~ Pełen tekst wykładu w pliku do pobrania

V.657-Warszwa-1999
Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce