strona głónamapa stronykontakt

Petycja

Ta petycja zostanie przedstawiona politykom wszystkich szczebli rządów na całym świecie.

Można podpisać ją na stronie www.veg4earth.org

PETYCJA

Z powodu wielkiego zagrożenia wynikającego ze zmian klimatycznych i degeneracji środowiska, oraz by zapewnić spokojną i obfitą przyszłość:

zrobię co w mojej mocy, by zredukować lub wyeliminować zwierzęta z mojej diety, ponieważ ich hodowla powoduje niepotrzebną emisję gazów cieplarnianych; poprę wszystkie możliwe programy rządowe, które redukują lub eliminują marnotrawną i okrutną produkcję żywego inwentarza; poprę programy ponownego zalesiania oraz odnowy pastwisk; poprę udzielanie kompensat ekonomicznych tym, których życie zawodowe zostało dotknięte przez te nieuniknione zmiany.

    Składam to oświadczenie wiedząc, że zmiana jest trudna. Jednakże czynię to z determinacją, ponieważ ta transformacja musi nastąpić, ponieważ kocham tę planetę i jej ludzi oraz pragnę zdrowej i spokojnej przyszłości. Doliczcie mnie do tych wielu, którzy pragną nowej i mądrej polityki, pomagającej wprowadzić na całym świecie wegetarianizm i zaradzić niebezpieczeństwu zmian klimatycznych.

    Politycy, rządy, nasi liderzy: nie czekajcie. Zostańcie wegetarianami lub weganami już dzisiaj. Poprzyjcie tę dietę w waszych krajach. Powstrzymajcie jedzenie mięsa. Naukowcy z NASA mówią nam, że lody Arktyki mogą roztopić się do 2012 roku. Inni twierdzą, że nawet wcześniej. Jeśli to nastąpi, niewyobrażalne ilości metanu uwolnią się z dna oceanu i z wiecznej zmarzliny, unosząc się do atmosfery. W tym momencie nie będzie już odwrotu. Musimy stosować dietę wegetariańską. Musimy sadzić drzewa. Potrzebujemy nowej, odnawialnej energii.

    Bądź prawdziwie potężnym przywódcą, odważnym twórcą pięknego, zdrowego, szczęśliwego i bezpiecznego świata. Teraz jest czas działania.

    Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce