strona głónamapa stronykontakt

Najwyższa Mistrzyni Ching Hai

Najwyższa Mistrzyni Ching Hai znana na świecie ze swojej działalności duchowej, artystycznej i humanitarnej, ofiarowuje płynącą z serca pomoc milionom ludzi na całym świecie, bez względu na ich pochodzenie.

Najwyższa Mistrzyni Ching Hai urodziła się w środkowym Au Lak (Wietnam), wyjechała do Europy na studia i pracowała tam jako tłumacz dla Czerwonego Krzyża. Szybko odkryła, że ból i cierpienie istnieją we wszystkich kulturach i we wszystkich zakątkach naszego globu. Pragnienie znalezienia na to remedium, stało się najwyższym celem w jej życiu. Żyła wtedy w szczęśliwym związku małżeńskim z niemieckim lekarzem i choć było to wyjątkowo trudne dla nich obojga, jej mąż zgodził się na separację. Wyruszyła wtedy w podróż, w poszukiwaniu duchowego oświecenia. Wreszcie, w Himalajach, w Indiach, otrzymała od prawdziwego Mistrza boski przekaz wewnętrznego Światła i Dźwięku, będący istotą Metody Quan Yin. Praktykując przez pewien czas tą metodą, osiągnęła Doskonałe Oświecenie.

Wkrótce po powrocie z Himalajów, na usilne prośby wielu ludzi, Najwyższa Mistrzyni Ching Hai przekazała im Metodę Quan Yin, zachęcając ich, by szukając własnej wielkości, zwrócili się do wewnątrz. Wkrótce do Najwyższej Mistrzyni Ching Hai zaczęły napływać zaproszenia do wygłaszania wykładów z obu Ameryk, Europy, Azji, Australii i Afryki.

Współczujące serce Najwyższej Mistrzyni Ching Hai przejawia się także w jej szczególnej trosce o ludzi ciężko doświadczonych przez los w różnych okolicznościach. Dochody ze sprzedaży własnych dzieł artystycznych, umożliwiają jej finansowanie misji niesienia pomocy będącym w potrzebie dzieciom Bożym.

Ostatnio Najwyższa Mistrzyni Ching Hai napisała książki, które zajęły pierwsze miejsce na światowej liście bestsellerów: „Ptaki w moim życiu", „Psy w moim życiu" i „Szlachetne dzikie zwierzęta". Książki te ukazują głębokie uczucia i myśli naszych cennych zwierzęcych współmieszkańców, podkreślając ich wspaniałe dusze i bezinteresowną miłość.

Pragnąc wyrazić uznanie dla wszystkich, którzy swoim działaniem przyczyniają się do rozwoju dobra na świecie, Najwyższa Mistrzyni Ching Hai w marcu 2006 roku ufundowała nagrodę Shining World Leadership Award (Nagrodę za wybitne przewodnictwo na świecie). Od tamtego momentu, Mistrzyni ustanowiła także inne prestiżowe nagrody jak: Shining World Compassion Award (nagroda za współczucie), Shining World Hero and Heroine Awards (nagroda za bohaterstwo), Shining World Honesty Award (nagroda za uczciwość), Shining World Protection Award (nagroda za opiekę), Shining World Intelligence Award (nagroda za inteligencję), Shining World Invention Award (nagroda za wynalazczość). Wyróżnienie to przyznawane jest osobom indywidualnym, społecznościom oraz organizacjom, a otrzymali je m.in.: Prezydent Republiki Słowenii dr Janez Drnovšek, dr Jane Goodall, Irena Sendler oraz Save the Children (organizacja pomocy dzieciom), których godne naśladowania działania znacząco przyczyniły się do zachowania harmonii, piękna i równowagi ekologicznej na naszej Ziemi.

Najwyższa Mistrzyni Ching Hai, jako jedna z wybitnych pionierów naszych czasów, mądrze i z odwagą wyraża niepokój o zmiany klimatyczne na naszej planecie. Już od ponad 20 lat mówi o ochronie środowiska. Prowadzi intensywne kampanie na rzecz powstrzymania globalnego ocieplenia: „Alternatywne Życie" oraz „SOS", promując pełen życzliwości styl życia bez produktów pochodzenia zwierzęcego. „Bądź wege, bądź eko, ocal planetę" to dobrze znane hasło, którego twórcą jest Najwyższa Mistrzyni Ching Hai.

Najwyższa Mistrzyni Ching Hai jest osobą prawdziwie bezinteresowną i oddaną tej epoce, niestrudzenie pomagającą wszystkim ludziom na świecie w tworzeniu pomyślnej przyszłości naszej ukochanej planety.

Prosimy pobrać załączoną broszurę,

w której znaleźć można więcej informacji

o Najwyższej Mistrzyni Ching Hai.

Najwyższa Mistrzyni Ching Hai _ broszura do pobrania
Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce