strona głónamapa stronykontakt

Światowa medytacja dla pokoju i weganizmu

ŚWIATOWY WEGANIZM. ŚWIATOWY POKÓJ.

Prośba Najwyższej Mistrzyni Ching Hai

o medytację dla pokoju i weganizmu na świecie


Pełna wypowiedź Mistrzyni jest na video:

http://suprememastertv.com/worldvegan/


Fragment video:

Szczerze, najszczerzej wzywam wszystkich członków różnych duchowych grup, z różnych wierzeń:

Proszę, medytujcie, kiedy tylko możecie, im dłużej tym lepiej, aby chronić naszą planetę pozytywną energią.


Jeśli nie wiecie, jak medytować, idźcie, proszę, i nauczcie się z jakąkolwiek grupą, która wam odpowiada. Lub medytujcie tak, jak was uczyłam jakiś czas temu. Poproście, proszę, członków naszego Stowarzyszenia, jeśli nie wiecie jak, jeśli zapomnieliście, co wam mówiłam. I módlcie się, jeśli nie chcecie medytować; módlcie się mocno, z całego serca i z całą waszą miłością do Nieba, aby nasz świat zmienił się w łaskawą, współczującą planetę. A wtedy będziemy mieć trwały na zawsze pokój na Ziemi. Zaproponowałam pewne godziny, w których możecie z nami medytować:

5.00 - 6.00

10.00 - 11.00

13.00 - 14.00

21.00 - 22.00

(ww. godziny podane są dla czasu środkowo-europejskiego)

Proszę, medytujcie z nami w tych wszystkich określonych godzinach jeśli możecie, ponieważ zjednoczona energia jest bardzo silna. Kiedy wielu ludzi zjednoczy się w tym samym znaczącym wysiłku to osiągniemy sukces z całą pewnością. A jeśli nie możecie robić tego w określonych godzinach, możecie to robić w innym czasie, który wybierzecie lub kiedy macie wolny czas. Proszę, połączcie się z nami w medytacji w jakikolwiek sposób, który wybraliście, dla Światowego Weganizmu i Światowego Pokoju.
Bardzo dziękuję wam wszystkim, z góry, i życzę powodzenia dla naszej planety i naszych ludzi.

(...)* * * * *

Każdy musi medytować. Cały świat powinien przyłączyć się ze wsparciem i zjednoczoną energią, cały świat powinien się zmienić i medytować, i pomóc pozytywną energią, tak byśmy mogli uzyskać pozytywne wyniki. Jest to efekt dobrej medytacji, weganizmu iprawych działań wszystkich, którzy się włączyli do tej pory, jak też łaski Nieba, oczywiście. Zawsze musimy modlić się o łaskę Nieba, o pomoc, o błogosławieństwo, o wybaczenie ludziom, błądzącym ludziom, żebyśmy mieli więcej czasu, większą szansę na zmianę. Imwięcej zasług zbierzemy, tym większa szansa na przetrwanie świata; im więcej medytacji, tym więcej łaski z Nieba. Im więcej wegan, tym więcej życia. Po prostu róbcie to imódlcie się, i bądźcie wdzięczni, jak zawsze, za wszelką łaskę Nieba i wszelką pozytywną zmianę wsercach ludzi.

Zawsze jestem z wami i robię to z wami. Oczywiście, modlę się, modlę się do Nieba i robię, co w mojej mocy: medytuję całymi godzinami. Zamykam się jak więzień w małej celi. Oczywiście, gdyby nie było psów i żadnej innej pracy, nie wychodziłabym z mojego pokoju. Tak, cela mojego pokoju jest mała. Ma może 1,3 metra na 2. Jestem po prostu więźniem dobrowolnym, zamiast bycia tam uwięzioną. Jestem więźniem ochotnikiem. Nie zawsze jest to wygodne, naprawdę muszę zapomnieć o wszystkim, aby tam być, by zostać tam, i koncentrować się całe długie godziny.

fragment wideokonferencji z Najwyższą Mistrzynią Ching Hai
16 lipca 2011 r., Los Angeles, Kalifornia, USA

Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce