strona głónamapa stronykontakt

Supreme Master Television dostępna już tylko online

2 stycznia 2012 roku Supreme Master Television po raz ostatni nadała swój program.

Archiwalne materiały Supreme Master Television są dostępne online na:

www.SupremeMasterTV.com

dla wszystkich, bezpłatnie, zarówno do oglądania, jak i pobierania.


Poniżej przytaczamy pełne serdeczności słowa pożegnania zespołu Supreme Master Television.

Ukochani widzowie na całym świecie,

Przez ostatnich 5 lat my, w Supreme Master Television, mieliśmy zaszczyt i przyjemność towarzyszyć wam i waszym ukochanym rodzinom codziennie, przez całą dobę, na całym świecie, oferując darmowy konstruktywny i służący zdrowiu program. Dzięki pełnemu miłości przewodnictwu Najwyższej Mistrzyni Ching Hai i błogosławieństwu Nieba mieliśmy tę cenną możliwość dotarcia do widzów na całym świecie poprzez satelity, telewizję kablową, internet i różne nowoczesne metody komunikacji. Z najszczerszą nadzieją pomocy we wprowadzeniu trwałego pokoju, radości i wyższego poziomu życia dla mieszkańców Ziemi, włącznie z naszymi zwierzęcymi współmieszkańcami, Supreme Master Television była jednym z wiernych głosów sumienia i świadomości nawołującym do działań na rzecz bardziej ekologicznej i współczującej planety. Wraz z serdeczną współpracą i pomocą urzędników rządowych, dygnitarzy, celebrytów, artystów z różnych krajów i ekspertów z różnych dziedzin, jak również dzięki oddaniu członków naszego Stowarzyszenia - wegan, nasze wspólne wysiłki przyniosły pozytywne owoce, zarówno te widzialne jak i niewidzialne. Dziękujemy Najwyższej Mistrzyni Ching Hai i wszystkim szlachetnie myślącym przyjaciołom za przywilej służenia światu poprzez dzielenie się konstruktywnymi informacjami prezentowanymi na tym kanale. Dziś jest ostatni dzień nadawania Supreme Master Television i żegnamy się z wami z miłością i głęboką wdzięcznością za całą waszą miłość i wsparcie.

Dziękujemy wszystkim za oglądanie nas przez te wszystkie minione lata. Niech każdy z nas kontynuuje podążanie swoją własną drogą przyczyniając się do światowego weganizmu i światowego pokoju.

Przyjmijcie nasze najlepsze życzenia dla was i waszych bliskich na wiele szczęśliwych wegańskich nowych lat.

Zespół Supreme Master Television

* * * * *

Najwyższa Mistrzyni Ching Hai pragnie wyrazić swoją wdzięczność wszystkim mediom, agencjom, firmom połączeń kablowych, satelitarnych i internetowych, instytucjom rządowym, grupom i pojedynczym osobom, które udziały swojego wsparcia przez te wszystkie lata, i życzyć wam wszystkiego najlepszego i błogosławieństwa Nieba we wszystkich szlachetnych działaniach.


Farewell_SMChingHai
Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce