strona głónamapa stronykontakt

List Mistrzyni...

Najznakomitsi i Szanowni przywódcy rządowi; Święci, Dostojni i Wielebni przywódcy światowych religii; wybitni przedstawiciele mediów i szlachetni członkowie społeczeństwa:

Jesteśmy bardzo wdzięczni i cieszymy się mogąc podzielić się dobrą wiadomością, że trwanie naszej cennej planety zostało przedłużone o kolejne pół wieku.

Pragniemy wyrazić nasze szczere podziękowania za wasze wszystkie szlachetne starania. Takie połączone wysiłki doprowadziły do dalszej ochrony Ziemi i jej mieszkańców.

Te mądre i rozważne działania obejmują udział w kampaniach oraz tworzenie ochronnego prawa zachęcającego do przyjęcia zdrowszego stylu życia, większego pokoju, jedności i dbania o prawa człowieka, dobrostan zwierząt, działania humanitarne, programy społeczne i ochronę środowiska.

Chociaż nie poznałam Was osobiście, czuję jakbyśmy pracowali w jednym zespole chroniąc i wspierając harmonijną egzystencję wszelkiego życia na naszej wspaniałej planecie.

Oczekujemy kontynuacji tych wspólnych szlachetnych wysiłków, w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, aby zapewnić pokój, bardziej zaawansowany i obfity świat dla wszystkich istot.


Z poważaniem,


Najwyższa Mistrzyni Ching Hai

Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce