strona głónamapa stronykontakt

Przyszłam, aby was zabrać do domu

w jęz. polskim, 153 s., okładka miękka

 

Książka ta jest zbiorem cytatów wybranych z licznych wykładów, wywiadów i nieformalnych rozmów Najwyższej Mistrzyni Ching Hai. Opracowana została jedynie ich kolejność.

„Poprzez słowo mówione żyjący Mistrz może przywrócić do życia starożytną mądrość. Kiedy osobiście doświadczamy Jego wypowiedzi, podlegamy oddziaływaniu na wszystkich poziomach rozumienia, poza przestrzenią i czasem, daleko poza jakąkolwiek umysłową koncepcję. (...) Mówi Ona ponad i poza ogólną filozofią i teologią, powtarzając Prawdę, która leży bezpośrednio w sercach wszystkich poszukujących. Tego rodzaju doświadczenie istnieje poza zasięgiem słów, jest raczej niewidzialnym połączeniem, które my wszyscy mamy z nieskończonym. Poprzez Jej słowa każdy może otrzymać nieograniczone błogosławieństwo i inspirację".

fragm. z „Przedmowy" Pameli Millar

„Każda istota ludzka zastanawiała się kiedyś nad głębszym znaczeniem swojego życia. Samotne poszukiwanie jest jak błądzenie po labiryncie. Ale w dniu, w którym znajdziemy się w obecności prawdziwego duchowego Mistrza, wiemy, że nasze poszukiwania dobiegły końca. W naszej podróży powrotnej do domu droga jest teraz otwarta. Jeśli czujecie, że jesteście gotowi rozpocząć taką podróż, ta książka posłuży wam za bezcenny przewodnik i dostarczy błogosławieństw tak bardzo potrzebnych w obecnych czasach".

fragm. z „Wprowadzenia" Sophie Lapaire

w jęz. polskim, 153 s., okładka miękka
Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce